• Podpora ochrany detí pred násilím

• Linka pomoci „Viac ako ni(c)k“ je jednou z aktivít “Národného projektu Podpora ochrany detí pred násilím (v rámci Národnej stratégie na ochranu detí pred násilím).

Linka poskytuje pomoc deťom a mládeži do 18 rokov. Funguje bezplatne prostredníctvom online komunikácie, t. j. cez chat (nonstop) aj e-mail (pomoc@viacakonick.gov.sk), pozri webovú stránku www.viacakonick.sk alebo mobilnú aplikáciu.

Linka pomoci je určená každému (do 18 r.), kto sa cíti byť ohrozený, ocitol sa vo vážnej situácii a hľadá pomoc alebo niekoho, komu sa môže zdôveriť, s kým sa môže porozprávať o svojom probléme.
          Na linke je poskytovaná krízová intervencia, poradenstvo a prevencia. S cieľom zabezpečiť rýchlu a adresnú pomoc, linka nie je anonymná.

Pomáhame chrániť deti v ohrození